Sušené ovoce

Filtr zboží podle velikosti baleníVše1.000 gramů500 gramů200 gramů

Sušené ovoce

Sušené ovoce je nejen neodolatelně chutné, ale také zdravé. Obsahuje množství vitamínů a minerálů, vlákninu, ale také antioxidanty, bílkoviny a zdravé tuky – je tedy skvělým zdrojem energie.

Sušené ovoce je chutnou, zdravou a praktickou svačinou

Sušené ovoce se skvěle hodí jako svačinka pro děti i dospělé – dodá potřebnou energii, je lehké, nezabírá příliš mnoho prostoru v tašce, má dlouhou trvanlivost a odolá i teplu. Můžete tak zapomenout na rozmačkané ovoce v tašce, a přitom si stále užívat přirozenou lahodnou ovocnou chuť, vůni a barvu, kterou si sušené ovoce uchovává. Sušené ovoce je vynikající nejen jako zdravé mlsání či svačinka. Vyzkoušejte ho přidat také do ovocných salátů, domácí granoly, moučníků nebo smoothies – výsledkem budete mile překvapeni.

Konzervaci sušením objevili lidé už před tisíci let. Ovoce se suší sluncem nebo vzduchem, v posledních letech se rozšířil ještě další způsob – sušení mrazem, takzvaná lyofilizace. Při určitých způsobech sušení již není nutné používat další konzervanty. Díky tomu si u nás můžete vybrat také z neslazeného a nesířeného sušeného ovoce. Všechny produkty dovážíme od prověřených pěstitelů a neúnavně dohlížíme na maximální kvalitu každého kousku. Vybrat si tak můžete z různých druhů místního ovoce, jako jsou borůvky, jablka, třešně či višně, ale také z exotičtějších druhů, mezi které patří ananas, fíky, datle, mango, papaya a mnoho dalších.