Sušené ovoce v polevách

Filtr zboží podle velikosti baleníVše1.000 gramů500 gramů200 gramů

Čokoláda a dražé

Svůdná kombinace ovoce a oříšků s čokoládou vykouzlí úsměv na tváři i tomu nejnáročnějšímu fajnšmekrovi. Na jazyku se pomalu rozpouští vrstva polevy, která nakonec odhalí křupavý oříšek či kousek ovoce.

Při mlsání navíc nemusíte mít výčitky, že jíte nezdravě – oříšky, sušené ovoce i čokoláda jsou plné prospěšných látek. Ořechy a sušené ovoce jsou skvělým zdrojem energie, zahání hlad, zklidní nervy, dodají bílkoviny, zdravé tuky, minerály i antioxidanty. Oříšky a sušené ovoce v čokoládě vám doplní energii po výletě nebo po náročné schůzce, skvěle poslouží jako občerstvení pro návštěvu a taky jako super dárek.

Sušené ovoce a oříšky v polevě

Dokonalou souhru chutí najdete v každé z mnoha kombinací – kromě delikátní mléčné a hořké čokolády si můžete vychutnat ořechy a ovoce také v oblíbené jogurtové, karamelové a tiramisu polevě. Pod lahodnou polevou na vás čekají jemné oříšky vysoké kvality, jako jsou kešu, mandle či lískové ořechy. Nebo raději dáte přednost neméně oblíbenému sladkému ovoci v polevě, mezi které patří ananas, jahody, banány či meruňky? Ať tak nebo tak, v každém případě se můžete spolehnout na to, že budou maximálně čerstvé a v prémiové kvalitě.