Rozinky sultánky v mléčné čokoládě

Od: 25 

Quick Overview

Vychutnejte si lahodné rozinky sultánky obalené v jemné mléčné čokoládě a přeneste se do světa pochoutek, které vás jen tak neomrzí.

Zrušit výběr
Porovnat

Product Description

Vychutnejte si lahodné rozinky sultánky obalené v jemné mléčné čokoládě a přeneste se do světa pochoutek, které vás jen tak neomrzí.

Tradiční způsob výroby rozinek probíhá sušením hroznů na přímém slunci. Dnes se však využívá pro dehydrataci plodů vinné révy rovněž účinků horkého vzduchu a ve finále výroby jsou rozinky ošetřeny oxidem siřičitým, který brání oxidaci plodů a předčasné ztrátě barvy. Rozinky jsou velmi sladké díky velké koncentraci cukrů.

V rozinkách byl objeven inulin, který představuje zdroj živin pro příznivou střevní bakteriální mikrofóru, což představuje účinnou prevenci proti nádorovým onemocněním.

Nejnovější výsledky výzkumů naznačují, že sladké a lepkavé rozinky neškodí zubům ani dásním, ale naopak prospívají jejich zdraví. Fytochemikálie zabraňují ulpívání bakterií na povrchu zubů a následné tvorbě zubního plaku, který je rizikový pro vznik zubního kazu.

Blahodárné účinky rozinek: Udržují rovnováhu v krvi, protirakovinné, antioxidační, detoxikační, prospívají srdci a trávení.

I přes několik kontrol nelze vyloučit výskyt cizích předmětů.
Všechny fotografie jsou ilustrační, aktuální nabídka se může v barvě a tvaru lišit.

Obsažené živiny

Vitamín B1, vitamín B2, vitamín B3, vitamín B6, vitamín C, vitamín E, antokyany, vápník, měď, fosfor, selen, zinek, železo, hořčík, draslík, sacharidy, vláknina, kyselina lynolová.

Nutriční hodnoty

Ve 100 gramech: Energie:1655/395kJ/kcal, tuky 13g z toho nasycené mastné kyseliny 8,2g, sacharidy 62,9g z toho cukry 60,5g, bílkoviny 4,4g, sůl 0,16g.

Doporučená denní dávka

Složení

Rozinky (36%), cukr, kakao (5,4%), rostlinný tuk, pšeničná mouka, syrovátka, kakaová máslo, kakaový prášek, sojový lecitin, selak, arabská guma, příchutě.

Rozinky sultánky – produkt kontrolovaného ekologického zemědělství.

Skladování

Rozinky sultánky v mléčné čokoládě skladujte při teplotě do 18 °C a při relativní vlhkosti do 60 %. Chraňte před přímým slunečním zářením!

Další informace

Hmotnost-
Balení

100g, 200g, 500g, 1000g

X