Oříšky v mléčné čokoládě

Filtr zboží podle velikosti baleníVše1.000 gramů500 gramů200 gramů

Oříšky v mléčné čokoládě

Oříšky v mléčné čokoládě svou chutí pohladí smysly každého milovníka sladkostí. Voňavé a křupavé oříšky jsme poctivě ze všech stran obalili pořádnou vrstvou mléčné čokolády, která se příjemně a pomalu rozpouští v ústech.

Do mléčné čokolády namáčíme hned několik druhů ořechů, takže si každý vybere ty své – arašídy, kešu, lísková jádra, mandle, para i vlašské ořechy. Některé z nich si můžete vychutnat ještě posypané skořicí, která je ozvláštní orientální a jemně štiplavou chutí. Oříšky v mléčné čokoládě jsou skvělým pohoštěním pro návštěvy, milou pozorností pro vaše blízké a zdravější alternativou večerního mlsání u sledování televize. Perfektně se hodí i jako ozdoba dezertů a oceníte je také ve chvílích, kdy potřebujete dodat energii – například po náročné pracovní poradě, zkoušce ve škole nebo na výletě.

Kromě výtečné chuti však oříšky v mléčné čokoládě mají také příznivé účinky na lidské zdraví. Ořechy i čokoláda jsou bohatým zdrojem antioxidantů, bílkovin, zdravých tuků, celé řady vitaminů – A, B, C, E, K a další, minerálů, jako je hořčík, draslík, železo a v neposlední řadě flavonoidy. Díky takovému složení rychle dodají energii a zaženou pocit hladu.

Dodavatele oříšků v mléčné čokoládě jsme vybírali opravdu pečlivě, takže se můžete těšit na jejich čerstvost a prémiovou kvalitu.