Oříšky v karamelové polevě

Filtr zboží podle velikosti baleníVše1.000 gramů500 gramů200 gramů

Oříšky v karamelu

Oříšky a karamel? Tahle kombinace je tak neodolatelná, že nikdy neskončíte jen u jednoho. A protože víme, že polevy není nikdy dost, vůbec jsme s ní nešetřili a každý oříšek je ze všech stran dokonale obalený v pořádné vrstvě karamelu.

Do karamelu namáčíme ty nejoblíbenější oříšky: arašídy, kešu, lískové oříšky a mandle. Své si tak najdou ti, kteří mají rádi jemnou a máslovou chuť kešu i výraznější chuť lískových ořechů či mandlí. Ořechy v karamelu jsou zdravější alternativou večerního mlsání, rozhodně jsou jednou z nejchutnějších pohoštění pro návštěvy a skvěle se hodí taktéž jako dárek pro vaše blízké. Tím to ale nekončí – zkuste s nimi například ozdobit domácí dezerty a určitě si je nezapomeňte sbalit do práce, školy nebo na výlet, během okamžiku vám totiž dodají notnou dávku energie.

Ořechy navíc obsahují velké množství prospěšných látek, takže jejich pravidelnou konzumací přispíváte svému dobrému zdraví. Jsou bohatým zdrojem minerálů, například hořčíku, draslíku, železa, jódu či selenu, vitaminů A, B, C, E a dalších, a obsahují také velké množství zdravých tuků a bílkoviny. Díky tomu vám nejenom rychle dodají potřebnou energii a zaženou hlad.

Oříšky odebíráme od prověřených dodavatelů, takže se můžete spolehnout na jejich maximální čerstvost a prémiovou kvalitu.