Oříšky v jogurtové polevě

Filtr zboží podle velikosti baleníVše1.000 gramů500 gramů200 gramů

Oříšky v jogurtu

Oříšky v jogurtu vynikají naprosto jemnou sladkokyselou chutí. Jogurtovou polevu si oblíbili dospělí i děti, krásně se totiž rozplývá se na jazyku a v kombinaci s oříšky tvoří nepřekonatelnou kombinaci. A že jsme s jogurtovou polevou při namáčení opravdu nešetřili – každý kousek má ze všech stran pořádnou vrstvu.

Do jogurtové polevy namáčíme hned několik druhů oříšků: arašídy, mandle, kešu, lískové i para ořechy. Každý si tak může vychutnat právě ty své nejoblíbenější. Nejraději je mlsáme jen tak při večerním sledování televize, rádi se o ně podělíme s návštěvou a často s nimi zdobíme dezerty. Kromě toho je můžete – stejně jako naturální oříšky – přidat také do domácí granoly nebo si sebou vzít do práce, školy nebo výlet. Kromě toho, že skvěle chutnají, vám totiž rychle dodají také spoustu energie.

Jedná se totiž o jednu z nejzdravějších forem mlsání – oříšky totiž obsahují množství zdraví prospěšných látek. Jsou bohatým zdrojem vitaminů, například A, B, C a E, minerálů, jako je hořčík, železo či draslík, zdravých tuků, bílkovin a mnoha dalších důležitých prvků. Díky takovému složení rychle zaženou hlad.

Dodavatele vybíráme s maximální pečlivostí a pravidelně ověřujeme kvalitu. Vy se tak můžete těšit na naprostou čerstvost a prémiovou kvalitu oříšků v jogurtu.