Oříšky v hořké čokoládě

Filtr zboží podle velikosti baleníVše1.000 gramů500 gramů200 gramů

Oříšky v hořké čokoládě

Oříšky v hořké čokoládě potěší každého milovníka luxusních kombinací chutí. S polevou jsme nešetřili a každý oříšek je ze všech stran obalený v pořádné vrstvě vysokoprocentní hořké čokolády, která se vám bude pomalu a dlouho rozpouštět na jazyku.

Do hořké čokolády namáčíme arašídy a lísková jádra. Jsou dokonalé na večerní mlsání při sledování oblíbeného pořadu či jako ozdoba domácích dezertů. Můžete s nimi také pohostit návštěvu nebo si je vzít sebou do práce či na výlet – doplníte si s nimi energii a okamžitě zvednete náladu. A v neposlední řadě jsou ořechy v hořké čokoládě skvělým dárkem pro každého, na kom vám záleží.

Oříšky v hořké čokoládě jsou tak lahodné, že si většina z nás ani neuvědomí, že jsou také zdravé. Oříšky jsou totiž skvělým zdrojem energie,  rychle zaženou hlad, a pomáhají snižovat hladinu cholesterolu v krvi a dodají našemu tělu velké množství vitaminů, minerálů, tuků a dalších zdraví prospěšných látek. Kvalitní čokoláda je bohatá na antioxidanty, obsahuje však také spoustu hořčíku, železa, vápníku, vitaminu A, B, E a K a flavonoidy.

Na výběru dodavatelů jsme si dali extra záležet, takže se můžete spolehnout na prémiovou kvalitu a maximální čerstvost všech našich oříšků v hořké čokoládě.