Lněná semínka

  • 34 

    Mák je malý, avšak často opomínaný přírodní lék. Malá olejnatá semínka maku jsou plná vitamínů, minerálů a prospěšných látek, jež mají úžasný vliv na naše zdraví.

  • 41 

    Mák je malý, avšak často opomínaný přírodní lék. Malá olejnatá semínka maku jsou plná vitamínů, minerálů a prospěšných látek, jež mají úžasný vliv na naše zdraví.

Lněná semínka jsou skutečně protirakovinná bomba a také bomba plná zdraví, která chrání celé tělo před nemocí. Lněné semeno obsahuje dobrý tuk a ještě další cenné látky, které uzdravují celé tělo a preventivně chrání buňky před rakovinným bujením a i před jinými vážnými nemocemi.

Nabízíme výjimečnou kvalitu, čerstvost, výhodné ceny a velký výběr toho nejlepšího na českém trhu. Vše nakupujeme vždy nejblíže u prověřeného výrobce či pěstitele, díky tomu dohlížíme na skvělou kvalitu a výhodné ceny.

Lněná semínka jsou zdrojem dobrého tuku, vitamínů, minerálů, který se využívá i v podobě lněného oleje. Lněná semínka jsou silná podpora imunitního systému, což nám dokázala právě doktorka Johanna Budwig. Tato paní doktorka dokázala celému světu, že lněná semínka nebo lněný olej v kombinaci s tučným mléčnými produkty a případně i šampaňského dokáže vyléčit rakovinu. Ano, dobře čtete, vyléčit rakovinu! Tento její úžasný objev zachránil po celém světě tisíce lidí postiženými právě rakovinou, v různých formách a v různých stádiích. Tato žena byla několikrát nominována i na Nobelovu cenu za přínos do medicíny. Určitě by si ji právem zasloužila za ty tisíce zachráněných životů!

Při preventivním uchráněni těla od chorob byste měli denně užít 20 gramů lněných semínek, nebo 1 lžičku lněného oleje. Lněná semínka si přidejte do jogurtu, tvarohu, mléčné kaše nebo do cottage cheese. Tuk v těchto mléčných produktech zajistí lepší vstřebání živin do organismu.