Lísková jádra v karamelové polevě

Od: 28 

Quick Overview

Vychutnejte si lahodná lísková jádra obalená v jemné karamelové polevě a přeneste se do světa pochoutek, které vás jen tak neomrzí.

Zrušit výběr
Porovnat

Product Description

Vychutnejte si lahodná lísková jádra obalená v jemné karamelové polevě a přeneste se do světa pochoutek, které vás jen tak neomrzí.

Lískové jádra dodávají tělu velké množství energie. Konzumace oříšků působí jako balzám při psychickém i fyzickém vyčerpání, dále pomáhají v prevenci a léčbě osteoporózy, zlepšují paměť, posilují srdce a oběhový systém. Strouhané lískové oříšky velmi prospívají diabetikům. Působí preventivně jako ochrana před kardiovaskulárními chorobami, snižují “špatný“ cholesterol a přispívají ke zlepšování krvetvorby v kostní dřeni.

Lískové oříšky obsahují vlákninu, vitamin C, D, E, K, B1 a B6, ze stopových prvků je v nich nejvíce zastoupený draslík, fosfor, vápník, síra, hořčík, fosfor, železo, zinek mangan a bór. Z hlediska výživy je ale nejvýznamnější to, že obsahují velké množství nenasycených mastných kyselin a kvalitních bílkovin.

Blahodárné účinky lískových jader: protirakovinné, antioxidační, prospívají srdci.

Alergen: Nevhodné pro alergii na ořechy, sezam, sóju a produkty z mouky.

I přes několik kontrol nelze vyloučit výskyt cizích předmětů.
Všechny fotografie jsou ilustrační, aktuální nabídka se může v barvě a tvaru lišit.

Obsažené živiny

Vápník, hořčík, železo, vitamín E, vitamín D, vitamín K, vitamín B1 a B6, vitamín A, draslík, zinek, fosfor, síra, mangan, bór a nenasycené mastné kyseliny.

Nutriční hodnoty

Ve 100 gramech: Energetická hodnota: 2436 kJ, 585 kcal, tuky: 40,7 g z toho nasycené mastné kyseliny: 13,8 g, sacharidy: 47 g z toho cukry: 44 g, bílkoviny: 6,1 g, sůl: 0,3 g.

Doporučená denní dávka

Složení

Karamelová poleva 67 % (neztuženýrostlinný tuk /palmový/, syrovátka  rýžová mouka, carobová mouka, emulgátor: slunečnicový lecitin E322, leštidlo: arabská guma, šelak E904, příchutě),lísková jádra 33 %.

Lísková jádra – produkt kontrolovaného ekologického zemědělství.

Skladování

Lísková jádra v karamelové polevě skladujte při teplotě do 18 °C a při relativní vlhkosti do 60 %. Chraňte před přímým slunečním zářením!

Další informace

Hmotnost-
Balení

100g, 200g, 500g, 1000g

X