Bylinné čaje Devatero bylin

Bylinné čaje Devatero bylin

Bylinky jsou pro své zdraví prospěšné účinky používány už tisíce let. A dodnes chodí babky bylinkářky v případě potřeby na louku pro bylinky, které pak usušené schovávají do plátěných pytlíků a léčí jimi své blízké. Vy však na louku nemusíte – stačí si vybrat některý z bylinných čajů Devatero bylin.

Bylinné čaje mají blahodárnou moc, kterou najdete na dně každého šálku. Mají široké působení na velké množství zdravotních problémů, od nachlazení až po záněty močových cest. Mohou pomoci také při potížích s trávením, hormony, imunitou či spánkem.

Vyvážený poměr devíti bylin

Většina bylin má účinek i samostatně, jejich správná kombinace je však mnohem silnější alternativou. Každá bylinná směs Devatero bylin obsahuje vyvážený poměr 9 různých druhů bylin, které mají efekt na určité zdravotní problémy. Při výběru se orientujte podle názvu, který nejčastěji označuje konkrétní zdravotní obtíže nebo část těla. Bylinné čaje Devatero bylin mají navíc výtečnou chuť a obsahují jen pomalu sušené byliny, bez přidaných konzervantů, barviv, aromat a jiných chemických látek.

Bylinky – jejich listy, oddenky, plody a květy – obsahují účinné látky, které se z nich uvolňují do
vody a ve formě čaje snadno prostupují do lidského organismu. Stejně tak je ale možné použít i k obkladům, koupelím nebo ke kloktání. Pro maximální efekt vždy dodržujte postup přípravy a popíjejte je postupně během celého dne.